Glo Hakkında

Glo ™ ‘yi diğer tütün çubuklarıyla kullanma

Glo Hakkında, Glo ™ cihazınızı yalnızca özel olarak tasarlanmış Neo ™ çubuklarla kullanmalısınız. Geleneksel tütün sigaraları glo ™ Hyper ile kullanılamaz. Aynı formatta olsalar bile.

Tütünü ısıtırken glo ™ ‘yi duraklatmaya çalışmak

Glo ™ ‘nin başka uygulama hatalarından kaçınmak için, bir oturumun duraklatılamayacağını bilmelisiniz. Yalnızca uygulamayı iptal edebilirsiniz. Seans sırasında düğmeye 3 saniye basılarak ısıtıcı kapanır. Tütünü ısıtmaya devam etmeden önce Neo ™ stick’i yenisiyle değiştirmelisiniz.

Bir e-sigara için tütün ısıtıcısını karıştırmak

Glo Hakkında, Pek çok insan “tütün ısıtıcısı” ve “e-sigara” kelimelerini eşanlamlı olarak kullanıyor ancak değiller. Çalışma mekanizması ve cihazları birbirinden tamamen farklıdır.

Fark # 1: glo ™ özel tütün çubukları elektrikle ısıtılır ve bu da karakteristik aerosol oluşturur. Sıvıyı buharlaştıran e-sigarada durum farklı.

Fark # 2: glo ™, e-sigara tütün olmadan çalışırken gerçek tütün ile tütün keyfi sağlar. E-sigara tütün içermez ve tütüne benzer notalara sahip olabilir.

Fark # 3: glo ™ tütün ısıtıcısı her zaman nikotin içerir. Elektronik sigara nikotin içerebilir veya içermeyebilir.

Glo ™ ‘yi yanlış veya çok nadiren temizleme

Tütünü ısıtan elektronik cihazlar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir, sizin de değildir. Bu nedenle, cihazın altındaki nemi düzenli olarak gidermelisiniz. İdeal olarak, bunu her 5. uygulamadan sonra yaparsınız. Isıtma odası da 20 seans sonra temizlenmelidir. Bunun için ekteki temizleme fırçasını kullanın. Başlangıçta çok hassas olmanız gerekir: Isıtma odasına zarar vermemek için sadece hafif bir basınç uygulamalısınız. Oturumdan hemen sonra glo ™ ‘nuzu temizleme çaylak hatasını yapmayın. Tütünü ısıttıktan sonra glo ™’nuz tamamen soğumuş olmalıdır. Yaklaşık 5 dakika sonra tütün ısıtıcısını temizleyebilirsiniz. Kalıntıyı hafifçe vurarak veya sallayarak giderseniz bile glo ™ Tobacco Isıtıcınız zarar görebilir.

Şarj durumunun kontrol edilmesi

Glo Hakkında, Glo ™ ‘ye geçmek genellikle geleneksel sigaraya bir alternatiftir. Bunun alternatif olması için teknik gerekliliklerin karşılanması gerekir. Bu, ısıtıcınızı her zaman yeterince şarj etmeniz gerektiği anlamına gelir. Unutmayın: glo ™ normalde 2 saat sonra tamamen şarj olur. Glo ™ düğmesine kısa bir tıklama şarj seviyesini gösterir. LED ekranın tüm noktaları söndüğünde tütün ısıtıcınız tamamen şarj olmuştur.

Arka arkaya çok fazla seans başlatmak

Glo Hakkında, Başka bir yanlış anlama, arka arkaya çok sık ısıtmak olabilir. Glo ™ ‘ye ara vermezseniz, ısı artabilir ve tütün ısıtıcınız aşırı ısınabilir. Bunun yerine, glo ™ ‘yi art arda en fazla 3 kez kullanmanızı tavsiye ederiz.

Wikipedia‘ dan Glo’ nun üretimi ve nasıl ortaya çıktığına dair bilgiye erişebilirsiniz. Bunun için metni Heated Tech Glo metnini okumanız faydalı olacaktır.

Glo Hakkında, Vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilir satış öncesi ve satış sonrası en güvenilir desteği alarak sigarayı bırakarak GLO sahibi olabilirsiniz.

Kent Glo TürkiyeGlo İstanbulGlo AnkaraGlo İzmirGlo Antalya, Glo TürkiyeGlo Satın AlGlo FiyatGlo CihazGlo NeostiksGlo SigaraGlo HyperGlo Hakkında

İletişim

WhatsApp
Telefon
instagram

Glo Hakkında